Individuální výroba

Téměř kterýkoliv náš produkt umíme vyrobit v různých materiálových i barevných variantách. Vybírat můžete z pohledového betonu, lité keramiky či litého terazza. Rádi vám poradíme, protože ne všechny možnosti jsou vhodné pro kterýkoliv produkt. Zkrátka každému sluší něco trochu jiného.

U dřeva je to trochu jinak. Zde nabízíme konkrétní produkty z našeho obchodu v sérii Woody. Nicméně pokud máte vlastní vhodné dřevo a svůj individuální návrh, můžete jej zaslat, společně to probereme a zkusíme jej pro Vás vyrobit.

Jak pracovat s doplňky

Při nákupech myslete na to, že dekorace a drobné doplňky vždy působí lépe, pokud je jich více pohromadě. Opravdu to takhle funguje.

Kombinujte kousky různých velikostí, které se shodují buď materiálově, barevně nebo tvarově.  Kompozice pak bude jednotná a elegantní. Jedna osamocená dekorace – pokud tedy záměrně nejde o solitér – nikdy nepůsobí tak skvěle jako sehraná skupina. Inspirujte se v našich Sériích.

Kontrast materiálů

Je fascinující vidět vznikat detailně propracovanou vázu, misku nebo svícen z materiálu na první dojem tak robustního jako je beton. A možná právě proto ve finále působící tak samozřejmě, autenticky a sebevědomě. Baví nás zdánlivý rozpor materiálů a jejich použití. Beton na dekorace? Proč ne! Beton umí opravdu křehké věci. Dřevo na vázu? Zkuste to a budete nadšeni!