Proč vlastně?

Při realizacích interiérového designu jsme často hledali čisté, sofistikované, originální dekorace a doplňky, které respektují současné trendy. Nejsou velkosériové, předražené, plastové, nedovážejí se přes půl světa…A bohužel málokdy jsme byli úspěšní. Přitom síla těchto „drobností“, které finalizují kompletní realizace je obrovská. Všichni, kdo jste si někdy zařizovali bydlení, to jistě znáte.

A tak jsme to do slova a do písmene vzali do vlastních rukou. S naším produktovým designérem a jasnou představou co chceme nabízet, jsme oslovili uměleckého truhláře, specialisty na moderní lité materiály a další dodavatele. A tak vznikl decorist.cz. Naše dílna kousek za Prahou. Autorský produktový design, ručně vyráběné interiérové doplňky a dekorace z betonu, lité keramiky, dřeva či litého terazza. Nabízíme dřevěné vázy, mísy a misky, betonové vázy, podnosy, svícny a další doplňky.

Koncept

Inspirujeme se geometrií, jednoduchostí a čistotou tvarů i materiálů. Používáme pouze přírodní materiály, které necháváme v jejich originální původní podobě. Dřevo, beton, terazzo, litá keramika. Dřevěné vázy, svícny a dřevěné mísy nebarvíme, nelakujeme, pouze napouštíme bezbarvým olejem či voskem pro ochranu a zvýraznění kresby dřeva. Stejně tak betonovým vázám a ostatním doplňkům z betonu dopřáváme jejich charakteristickou podobu. I při zachování stejné technologie, jsou odstín i struktura betonu pokaždé trochu jiné. Takže každý výrobek je vždy originál. Naše produkty vyrábíme s upřímnou radostí z tvorby. Užíváme si momentů, kdy se propojí práce hlavy a rukou. Možná tenhle pocit někdo z vás budete znát…

Kvalita

Jsme opravdu puntičkáři, takže precizní provedení je u nás samozřejmostí. Výrobek neopustí naši dílnu, dokud není… prostě perfektní. A do výroby nepustíme nic, co bychom si sami nepořídili domů. V tomto ohledu jsme nekompromisní. A nabíjí nás pocit, že se vám naše věci líbí.

podložka, moderní, geometrická

Originalita

Máme vlastní dodavatele dřeva, používáme prvotřídní lité materiály, vyrábíme si vlastní formy dle návrhů našeho designéra. Experimentujeme. Jsme samostatní, nezávislí, flexibilní a rozhodujeme se rychle. Není pro nás proto problém vyrobit individuálně upravené dekorace na míru vašim představám. Dřevěná mísa či váza dle Vašeho návrhu? Ano, umíme. Více informací zde.